Obserwatorzy

czwartek, 2 sierpnia 2012

Klej do naturalnych paznokci..

Ados Klej do naturalnych paznokci!
Ratunek dla złamanych lub pękniętych paznokci. Zespala złamany lub pęknięty paznokieć , stanowi warstwę ochronną i podkładową pod lakier.
Wygląda jak zwykła odżywka (lakier bezbarwny) i taką też ma konsystencję, niczym się nie różni od innych odżywek pod tym względem, oprócz zapachu, który trudno wytrzymać w zamkniętym pomieszczeniu,ale to chyba normalne w takich produktach. Co do jego działania to nakładałam jedną, dwie warstwy na pęknięty paznokieć, potem malowałam zwykłym lakierem i żadnego ratunku dla moich paznokci nie widziałam. Po krótkim czasie paznokieć dalej był pęknięty! Jak dla mnie działa tak jak zwykły lakier bezbarwny, i tylko udaje, że skleja. Nie polecam!

9 komentarzy:

 1. nawet nie znam tej firmy, a lakier to jak widać bubel :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Złamany paznokieć najlepiej skleić utwardzaczem do lakieru, ja tak robiłam jak długie paznokcie mi się łamały, jednak nie pamiętam jego nazwy ;<

  OdpowiedzUsuń
 3. też nie wierzę w kleje do paznokci, chociaż przyznam szczerze, że kiedyś potraktowałam kilka klejem do tipsów i parę dni jeszcze trzymały:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też nie wierzę :) ale fajnie by było, gdyby działało takie cudo :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Wow, ale cudo wymyślili hehe. Dobrze że nie mam problemu z łamiącymi się paznokciami.

  OdpowiedzUsuń
 6. nie słyszałam o takim cudzie i wątpię że to działa :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Czytając tytuł "Klej do naturalnych paznokci" podskoczyłam z radości, bo niekiedy zdarzają mi się takie sytuacje, że jeden pazurek miał wypadek i potrzebuje natychmiastowej reanimacji. Jednak po przeczytaniu Twojej recenzji już wiem, że cudów nie ma i jedynym wyjściem z takich "opresji" jest piłowaning i ścinanig na krótko:)
  Przydatny post!:))

  OdpowiedzUsuń
 8. A mnie się właśnie dziś złamał paznokieć i szukam dla niego jakiegoś ratunku...

  OdpowiedzUsuń
 9. Do tipsów ma new nails, jest świetny, tani, ale przede wszystkim nie szkodzi paznokciom. Trwała przyczepność, bez koniecznością ciągłego poprawiania - piękna sprawa ;-)

  OdpowiedzUsuń