Obserwatorzy

czwartek, 23 stycznia 2014

Rozdanie! 5 kart zniżkowych OWM

Wystarczy że będziesz obserwatorem mojego bloga i polubisz Oko w mieście na Facebook tutaj, za udostępnienie baneru na swoim blogu lub w notce otrzymujecie dodatkowy los, choć nie jest to konieczne.  Konkurs będzie trwał przez 2 tygodnie. Do 5 osób które zostaną wylosowane zostaną wysłane meile w ciągu 3 dni. W meilu zwrotnym potrzebujemy następujących informacji: imię, nazwisko, adres dostarczenia nagrody, adres e-mail. W programie Oko w mieście bierze już udział prawie 50 miejsc, w których można skorzystać z karty VIP card for thinking people.

Wystarczy, że będziesz obserwatorem mojego bloga i polubisz fb Oko w mieście! Więcej szczegółów w poprzednim poście TUTAJ , zapraszam do udziału. Macie duże szanse na wygraną!:)
Jeszcze tylko kilka dni!!!! Powodzenia:) Karty dostanie aż 5 osób!
Więcej informacji tutaj

5 komentarzy:

 1. Gdybym była w Polsce to bym wzięła w nim udział :)

  OdpowiedzUsuń
 2. niestety mnie równiez w pln nie ma;[

  OdpowiedzUsuń
 3. Powodzenia dla biorących udział ; ) Świetny blog ; ) Zapraszam do siebie : http://spelniaj-swoje-marzenia.blogspot.com/ Obserwuję ♥ . Pozdrawiam ; *

  OdpowiedzUsuń
 4. Gdybym potrzebowała takiej karty to z chęcią wzięłabym udziała - a tak lepiej niech skorzysta osoba która ją wykorzysta :)

  OdpowiedzUsuń